![]() |
Muzikanten beschermers met vlakke demping curve: De standaard gebruikelijke gehoorbeschermers verminderen of dempen buitengeluid, maar het probleem bij deze producten is dat zij niet op alle niveaus een gelijke demping geven en dat ze meer hoge frequenties dan lage frequenties dempen. Met als gevolg dat het dof en/of vervormd klinkt. Dat is niet erg als u met een kettingzaag aan het werk bent, maar als u muziek wilt spelen of luisteren dan zou u alles in balans en dus vlak gedempt moeten horen. Dat kan met de muzikanten beschermers. U heeft een keuze uit een vlakke demping van -9 dB, -15 dB of -25 dB. |
ER9 - aanbevolen voor een lichte blootstelling aan geluid en akoestisch spelende musici. Deze beschermer dempt een gemiddelde van 9dB.
ER15 - aanbevolen en geadviseerd voor de meeste musici of muziekliefhebbers bij het spelen of luisteren naar versterkte muziek. Deze beschermer dempt een gemiddelde van 15dB. ER25 - aanbevolen voor hard versterkte muziek en onder andere voor slagwerkers. Deze beschermer bied 25dB bescherming. Elk paar van de ER gehoorbeschermers word getest om het optimale aan vlakke demping te verkrijgen. Hierbij word gebruik gemaakt van een speciaal ontworpen machine die door specialisten word bestuurd voor een test alvorens zij ons laboratorium verlaten. Zij worden gemaakt op draagcomfort van zacht siliconenmateriaal zodat u ze uren achtereen kunt dragen zonder dat u hierbij enig hinder ondervind.
Een leven lang plezier van je muziek.
In het ergste geval kunt binnen ettelijke secondes enorme gehoorschade oplopen waardoor u uw leven lang permanent last zult hebben en het genot van het luisteren naar- of maken van muziek zult moeten missen. ?xml:namespace> -Maak een afspraak voor het aanmeten vanaf 3 sets op Uw bedrijf: Neem contact op
-Laat oorafdrukken maken via een winkel, download Uw winkel bezoek brief via 93 Winkels
-Klik hier als U een bezoek wenst voor slechts 1 of 2 sets in Nederland voor € 196,35 incl. BTW |
Opties:



